Zehra Elif Taş

ODTÜ İşletme ve University of Illinois Chicago MBA mezunudur. DHL’de başlayan kariyerine, BAT ve Pepsi’de devam etmiştir. Uluslararası şirketlerdeki yönetim ve pazarlama deneyiminin ardından 2007’de moda kariyerine geçiş yaparak kendi şirketini kurmuş; Trendyol ve Hepsiburada gibi top e-ticaret şirketlerine moda danışmanlık hizmeti vermiş, Elele dergisinin Genel Yayın Yönetmenliği’ni yapmıştır.

Akademik kariyeri çerçevesinde; Açı Okulları’nda ‘Geleceği İşletmek’ dersi vermektedir. İstanbul Moda Akademisi’nde eğitmenlik, Kemerburgaz Üniversitesi’nde öğretim görevliliği yapmıştır. Uluslarası platformda ise; Udemy’deki ‘Bestseller’ online moda eğitim serisi dünya çapında katılım almaktadır.

Eğitim & Konuşmalar

Speaker Agency’nin exclusive konuşmacıları arasında yer alan Zehra Elif Taş, bugünün tüketicisinin gelecekteki alışveriş sepetine ışık tutan, ilham dolu içerik formatı ile tüketim, moda ve güzellik sektörü, perakende, geleceği şekillendiren ve dünyayı dönüştüren global trendler, hayatı kolaylaştıran teknolojiler ve gelecekteki yeni meslekler başlıklarında eğitim vermekte ve konuşmalar yapmaktadır.

en önemlisi…

İşini sevgi ve tutku ile yapmakta, yaşam boyu öğrenime inanmakta ve her günü kendini geliştirmeye adamaktadır.

Referanslar

Arçelik, L'Oréal, Unilever, Turkcell, Trendyol, Hepsiburada, Henkel, Evyap, Boyner, Beymen, Koton, Penti, Swarovski, Shaya, McCann Istanbul, McCann Paris, Happy People Project, Yapı Kredi, Garanti Leasing, İTKİB, Ege İhracatçı Birlikleri… 

Intuit Mailchimp logo
Email icon
LinkedIn icon
YouTube icon

© 2023 Trendmiles